|
2023/2024 Klasa A, Grupa III |
Klasa A 2023/2024, grupa: warmińsko-mazurska III
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Orzeł Janowiec Kościelny |
18 |
49 |
16 |
1 |
1 |
73-17 |
9 |
0 |
0 |
41-9 |
7 |
1 |
1 |
32-8 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Warmia Wrzesina |
18 |
34 |
10 |
4 |
4 |
59-36 |
5 |
3 |
1 |
35-16 |
5 |
1 |
3 |
24-20 |
|
|
|
|
|
|
3. |
Omulew Wielbark |
18 |
30 |
9 |
3 |
6 |
46-31 |
3 |
2 |
4 |
21-20 |
6 |
1 |
2 |
25-11 |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
2-1 |
4. |
Błękitni Stary Olsztyn |
18 |
30 |
10 |
0 |
8 |
34-36 |
6 |
0 |
3 |
15-14 |
4 |
0 |
5 |
19-22 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1-2 |
5. |
GKS Colet Kozłowo |
18 |
29 |
8 |
5 |
5 |
42-36 |
4 |
2 |
3 |
15-15 |
4 |
3 |
2 |
27-21 |
|
|
|
|
|
|
6. |
GKS Gietrzwałd/Unieszewo |
18 |
28 |
9 |
1 |
8 |
43-44 |
4 |
1 |
4 |
20-20 |
5 |
0 |
4 |
23-24 |
|
|
|
|
|
|
7. |
Wałpusza 07 Jesionowiec |
18 |
24 |
7 |
3 |
8 |
28-33 |
4 |
2 |
3 |
16-11 |
3 |
1 |
5 |
12-22 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
1-1 |
8. |
Fortuna Gągławki |
18 |
24 |
6 |
6 |
6 |
30-39 |
5 |
3 |
1 |
18-12 |
1 |
3 |
5 |
12-27 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
1-1 |
9. |
LKS Różnowo |
18 |
23 |
7 |
2 |
9 |
33-42 |
2 |
2 |
5 |
18-23 |
5 |
0 |
4 |
15-19 |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
3-0 |
10. |
FC Dajtki (Olsztyn) |
17 |
23 |
6 |
5 |
6 |
31-33 |
4 |
0 |
4 |
15-16 |
2 |
5 |
2 |
16-17 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0-3 |
11. |
GLKS Jonkowo |
18 |
19 |
5 |
4 |
9 |
35-41 |
3 |
4 |
2 |
21-18 |
2 |
0 |
7 |
14-23 |
|
|
|
|
|
|
12. |
GKS Szczytno |
18 |
18 |
5 |
3 |
10 |
35-47 |
3 |
1 |
5 |
20-27 |
2 |
2 |
5 |
15-20 |
|
|
|
|
|
|
13. |
Grunwald Gierzwałd |
17 |
13 |
3 |
4 |
10 |
26-39 |
3 |
2 |
4 |
18-23 |
0 |
2 |
6 |
8-16 |
|
|
|
|
|
|
14. |
Burza Słupy |
18 |
9 |
2 |
3 |
13 |
23-64 |
2 |
0 |
7 |
12-29 |
0 |
3 |
6 |
11-35 |
|
|
|
|
|
|
Kolejka 1
GKS Gietrzwałd/Unieszewo 2-3 GKS Colet Kozłowo 12 sierpnia, 17:00
Omulew Wielbark 1-0 Wałpusza 07 Jesionowiec 12 sierpnia, 17:00
LKS Różnowo 1-1 Burza Słupy 12 sierpnia, 17:00
Warmia Wrzesina 3-3 Fortuna Gągławki 12 sierpnia, 17:00
Orzeł Janowiec Kościelny 3-2 Grunwald Gierzwałd 13 sierpnia, 15:00
Błękitni Stary Olsztyn 1-0 FC Dajtki (Olsztyn) 12 sierpnia, 17:00
GLKS Jonkowo 1-1 GKS Szczytno 12 sierpnia, 16:00
Kolejka 2
GKS Colet Kozłowo 3-1 GKS Szczytno 20 Sierpnia, 16:00
GLKS Jonkowo 3-3 FC Dajtki (Olsztyn) 19 Sierpnia, 16:00
Grunwald Gierzwałd 3-5 Błękitni Stary Olsztyn 20 Sierpnia, 15:30
Fortuna Gągławki 0-0 Orzeł Janowiec Kościelny 19 Sierpnia, 16:00
Warmia Wrzesina 8-0 Burza Słupy 19 Sierpnia, 17:00
Wałpusza 07 Jesionowiec 7-1 LKS Różnowo 19 Sierpnia, 17:00
GKS Gietrzwałd/Unieszewo 2-1 Omulew Wielbark 19 Sierpnia, 17:00
Kolejka 3
Omulew Wielbark 4-4 GKS Colet Kozłowo 26 sierpnia, 16:00
LKS Różnowo 4-5 GKS Gietrzwałd/Unieszewo 26 sierpnia, 14:00
Warmia Wrzesina 6-0 Wałpusza 07 Jesionowiec 26 sierpnia, 17:00
Orzeł Janowiec Kościelny 7-1 Burza Słupy 26 sierpnia, 16:00
Błękitni Stary Olsztyn 3-0 Fortuna Gągławki 26 sierpnia, 16:00
GLKS Jonkowo 1-1 Grunwald Gierzwałd 26 sierpnia, 16:00
GKS Szczytno 3-1 FC Dajtki (Olsztyn) 26 sierpnia, 16:00
Kolejka 4
GKS Colet Kozłowo 1-2 FC Dajtki (Olsztyn) 2 września, 16:00
Grunwald Gierzwałd 3-3 GKS Szczytno 3 września, 15:30
Fortuna Gągławki 2-0 GLKS Jonkowo 1 września, 17:00
Burza Słupy 1-3 Błękitni Stary Olsztyn 2 września, 13:00
Wałpusza 07 Jesionowiec 2-1 Orzeł Janowiec Kościelny 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (2 września, 17:00) odwołany
GKS Gietrzwałd/Unieszewo 1-3 Warmia Wrzesina 2 września, 17:00
Omulew Wielbark 1-2 LKS Różnowo 2 września, 16:00
Kolejka 5
LKS Różnowo 2-4 GKS Colet Kozłowo 10 września, 16:30
Warmia Wrzesina 3-2 Omulew Wielbark 9 września, 16:30
Orzeł Janowiec Kościelny 3-1 GKS Gietrzwałd/Unieszewo 9 września, 16:00
Błękitni Stary Olsztyn 1-0 Wałpusza 07 Jesionowiec 9 września, 16:00
GLKS Jonkowo 4-1 Burza Słupy 9 września, 13:30
GKS Szczytno 2-2 Fortuna Gągławki 9 września, 16:00
Grunwald Gierzwałd 3-4 FC Dajtki (Olsztyn) 9 września, 15:00
Kolejka 6
GKS Colet Kozłowo 0-0 Grunwald Gierzwałd 16 września, 16:00
Fortuna Gągławki 2-2 FC Dajtki (Olsztyn) 16 września, 16:00
Burza Słupy 0-6 GKS Szczytno 16 września, 13:00
Wałpusza 07 Jesionowiec 1-0 GLKS Jonkowo 16 września, 16:00
GKS Gietrzwałd/Unieszewo 2-1 Błękitni Stary Olsztyn 16 września, 16:00
Omulew Wielbark 0-5 Orzeł Janowiec Kościelny 16 września, 16:00
LKS Różnowo 3-3 Warmia Wrzesina 16 września, 16:00
Kolejka 7
Warmia Wrzesina 2-2 GKS Colet Kozłowo 23 września, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 4-2 LKS Różnowo 24 września, 14:00
Błękitni Stary Olsztyn 1-2 Omulew Wielbark 23 września, 16:00
GLKS Jonkowo 3-2 GKS Gietrzwałd/Unieszewo 23 września, 16:00
GKS Szczytno 1-5 Wałpusza 07 Jesionowiec 23 września, 13:00
FC Dajtki (Olsztyn) 4-0 Burza Słupy 24 września, 16:00
Grunwald Gierzwałd 2-1 Fortuna Gągławki 23 września, 15:00
Kolejka 9
Orzeł Janowiec Kościelny 1-0 GKS Colet Kozłowo 8 października, 14:00
Błękitni Stary Olsztyn 1-5 Warmia Wrzesina 7 października, 15:30
GLKS Jonkowo 4-0 LKS Różnowo 7 października, 15:30
GKS Szczytno 0-2 Omulew Wielbark 7 października, 13:00
FC Dajtki (Olsztyn) 0-2 GKS Gietrzwałd/Unieszewo 8 października, 16:00
Grunwald Gierzwałd 2-1 Wałpusza 07 Jesionowiec 8 października, 15:00
Fortuna Gągławki 3-3 Burza Słupy 7 października, 13:30
Kolejka 10
GKS Colet Kozłowo 2-0 Burza Słupy 14 października, 15:00
Wałpusza 07 Jesionowiec 1-1 Fortuna Gągławki 14 października, 15:00
GKS Gietrzwałd/Unieszewo 2-0 Grunwald Gierzwałd 15 października, 15:00
Omulew Wielbark 1-1 FC Dajtki (Olsztyn) 14 października, 15:00
LKS Różnowo 1-0 GKS Szczytno 14 października, 15:00
Warmia Wrzesina 6-3 GLKS Jonkowo 14 października, 15:00
Orzeł Janowiec Kościelny 6-1 Błękitni Stary Olsztyn 15 października, 15:00
Kolejka 11
Błękitni Stary Olsztyn 0-3 GKS Colet Kozłowo 21 października, 15:00
GLKS Jonkowo 1-5 Orzeł Janowiec Kościelny 21 października, 15:00
GKS Szczytno 3-5 Warmia Wrzesina 21 października, 15:00
FC Dajtki (Olsztyn) 0-3 LKS Różnowo 22 października, 16:00
Grunwald Gierzwałd 1-1 Omulew Wielbark 22 października, 15:00
Fortuna Gągławki 3-4 GKS Gietrzwałd/Unieszewo 21 października, 15:00
Burza Słupy 0-1 Wałpusza 07 Jesionowiec 22 października, 15:00
Kolejka 12
GKS Colet Kozłowo 2-2 Wałpusza 07 Jesionowiec 29 października, 13:00
GKS Gietrzwałd/Unieszewo 3-3 Burza Słupy 29 października, 13:00
Omulew Wielbark 5-1 Fortuna Gągławki 28 października, 14:30
LKS Różnowo 3-1 Grunwald Gierzwałd 28 października, 14:30
Warmia Wrzesina 2-2 FC Dajtki (Olsztyn) 28 października, 14:30
Orzeł Janowiec Kościelny 3-1 GKS Szczytno 29 października, 13:00
Błękitni Stary Olsztyn 3-1 GLKS Jonkowo 28 października, 14:30
Kolejka 13
GLKS Jonkowo 4-4 GKS Colet Kozłowo 4 listopada, 13:00
GKS Szczytno 3-2 Błękitni Stary Olsztyn 4 listopada, 13:00
FC Dajtki (Olsztyn) 1-5 Orzeł Janowiec Kościelny 5 listopada, 16:00
Grunwald Gierzwałd 0-3 Warmia Wrzesina 4 listopada, 13:30
Fortuna Gągławki 3-2 LKS Różnowo 4 listopada, 13:00
Burza Słupy 3-7 Omulew Wielbark 4 listopada, 13:00
Wałpusza 07 Jesionowiec 2-3 GKS Gietrzwałd/Unieszewo 4 listopada, 13:00
Kolejka 14
GKS Kozłowo 3-1 GKS Gietrzwałd/Unieszewo 23 marca, 15:00
Łukasz Mańka 5' Konrad Cichowski 81' Jakub Wiśniewski 90+2' - Grzegorz Metera 23'
Wałpusza 07 Jesionowiec 0-2 Omulew Wielbark 23 marca, 15:00
Jarosław Berk 13' 79'
Burza Słupy 0-1 LKS Różnowo 23 marca, 15:00
Kamil Kulas 7'
Fortuna Gągławki 2-1 Warmia Wrzesina 23 marca, 15:00
Dominik Borzewski 35' Szymon Rejniak 60' - Kacper Golks 90+3'
Grunwald Gierzwałd 1-4 Orzeł Janowiec Kościelny 23 marca, 15:00
Kacper Watkowski 88' - Grzegorz Walkiewicz 10' Mateusz Kosiński 23' 80' Miłosz Sobociński 65'
FC Dajtki (Olsztyn) 5-2 Błękitni Stary Olsztyn 23 marca, 17:15
Wojciech Ratyński 7' Aleksander Rutkowski 17' Julian Michalski 62' 85' Robert Jakubowski 77' - Tobiasz Szatkowski 47' Łukasz Zawadzki 52'
GKS Szczytno 3-4 GLKS Jonkowo 23 marca, 15:00
Jakub Sosnowski 19' Damian Kołakowski 43' Krystian Gromadzki 74' - Adrian Voss 4' Bartosz Kurto 70' 81' Dominik Sęder 78'
Kolejka 15
FC Dajtki (Olsztyn) 2-1 GLKS Jonkowo 30 marca, 12:30
Aleksander Rutkowski 23' Dawid Zarzycki 47' - Bartosz Kurto 90+3'
Burza Słupy 1-3 Warmia Wrzesina 30 marca, 12:00
Bartłomiej Mićko 90+2' - Kacper Golks 43 (k)' Grzegorz Naczas 45+1' Szymon Assmann 52'
GKS Szczytno 3-5 GKS Kozłowo 30 marca, 14:00
Konrad Elsner 16' Kamil Miłek 44' Jakub Sosnowski 79' - Radosław Bogusz 41' 58' Łukasz Mańka 70' 83' Adrian Cichowski 73'
Błękitni Stary Olsztyn 2-1 Grunwald Gierzwałd 30 marca, 15:00
Tobiasz Szatkowski 63' 84' - Mateusz Jara 34'
Orzeł Janowiec Kościelny 7-1 Fortuna Gągławki 30 marca, 12:00
Szymon Szulc 32 (k)' 41' Mateusz Kosiński 44' Miłosz Sobociński 50' Adam Niszczak 66 (s)' Bartosz Szczypiński 90' Serhii Lohinov 92+2' - Dominik Borzewski 40'
LKS Różnowo 2-3 Wałpusza 07 Jesionowiec 30 marca, 15:00
Adrian Tomaszewski 44' Kamil Kulas 62 (k)' - Jakub Krupiński 26' 32' 54'
Omulew Wielbark 2-3 GKS Gietrzwałd/Unieszewo 30 marca, 15:00
Marek Remiszewski 8' 32' - Sebastian Karol 33' Grzegorz Metera 52' 62'
Kolejka 16
GKS Kozłowo 0-5 Omulew Wielbark 6 kwietnia, 16:00
GKS Gietrzwałd/Unieszewo 0-2 LKS Różnowo 6 kwietnia, 16:30
Wałpusza 07 Jesionowiec 2-0 Warmia Wrzesina 6 kwietnia, 16:00
Burza Słupy 1-5 Orzeł Janowiec Kościelny 6 kwietnia, 15:00
Fortuna Gągławki 1-0 Błękitni Stary Olsztyn 6 kwietnia, 16:00
Grunwald Gierzwałd 3-1 GLKS Jonkowo 7 kwietnia, 14:00
FC Dajtki (Olsztyn) 0-1 GKS Szczytno 6 kwietnia, 20:30
Kolejka 17
FC Dajtki (Olsztyn) 3-2 GKS Colet Kozłowo 14 kwietnia, 16:00
GKS Szczytno 2-1 Grunwald Gierzwałd 13 kwietnia, 15:30
GLKS Jonkowo 0-1 Fortuna Gągławki 13 kwietnia, 15:00
Błękitni Stary Olsztyn 3-2 Burza Słupy 14 kwietnia, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 7-0 Wałpusza 07 Jesionowiec 14 kwietnia, 13:00
Warmia Wrzesina 4-2 GKS Gietrzwałd/Unieszewo 13 kwietnia, 16:00
LKS Różnowo 1-3 Omulew Wielbark 13 kwietnia, 16:00
Kolejka 18
FC Dajtki (Olsztyn) - Grunwald Gierzwałd 21 kwietnia, 16:00
GKS Colet Kozłowo 0-2 LKS Różnowo 20 kwietnia, 16:30
Omulew Wielbark 7-1 Warmia Wrzesina 20 kwietnia, 16:00
GKS Gietrzwałd/Unieszewo 1-5 Orzeł Janowiec Kościelny 20 kwietnia, 16:30
Wałpusza 07 Jesionowiec 0-2 Błękitni Stary Olsztyn 20 kwietnia, 16:00
Burza Słupy 3-1 GLKS Jonkowo 20 kwietnia, 15:00
Fortuna Gągławki 2-0 GKS Szczytno 20 kwietnia, 16:00
Kolejka 19
Grunwald Gierzwałd - GKS Colet Kozłowo 27 kwietnia, 15:30
FC Dajtki (Olsztyn) - Fortuna Gągławki 28 kwietnia, 16:00
GKS Szczytno - Burza Słupy 27 kwietnia, 16:00
GLKS Jonkowo - Wałpusza 07 Jesionowiec 27 kwietnia, 16:00
Błękitni Stary Olsztyn - GKS Gietrzwałd/Unieszewo 27 kwietnia, 17:00
Orzeł Janowiec Kościelny - Omulew Wielbark 28 kwietnia, 13:00
Warmia Wrzesina - LKS Różnowo 27 kwietnia, 16:00
Kolejka 20 - 4-5 maja
GKS Kozłowo - Warmia Wrzesina
LKS Różnowo - Orzeł Janowiec Kościelny
Omulew Wielbark - Błękitni Stary Olsztyn
GKS Gietrzwałd/Unieszewo - GLKS Jonkowo
Wałpusza 07 Jesionowiec - GKS Szczytno
Burza Słupy - FC Dajtki (Olsztyn)
Fortuna Gągławki - Grunwald Gierzwałd
Kolejka 21 - 11-12 maja
Fortuna Gągławki - GKS Kozłowo
Grunwald Gierzwałd - Burza Słupy
FC Dajtki (Olsztyn) - Wałpusza 07 Jesionowiec
GKS Szczytno - GKS Gietrzwałd/Unieszewo
GLKS Jonkowo - Omulew Wielbark
Błękitni Stary Olsztyn - LKS Różnowo
Orzeł Janowiec Kościelny - Warmia Wrzesina
Kolejka 22 - 18-19 maja
GKS Kozłowo - Orzeł Janowiec Kościelny
Warmia Wrzesina - Błękitni Stary Olsztyn
LKS Różnowo - GLKS Jonkowo
Omulew Wielbark - GKS Szczytno
GKS Gietrzwałd/Unieszewo - FC Dajtki (Olsztyn)
Wałpusza 07 Jesionowiec - Grunwald Gierzwałd
Burza Słupy - Fortuna Gągławki
Kolejka 23 - 25-26 maja
Burza Słupy - GKS Kozłowo
Fortuna Gągławki - Wałpusza 07 Jesionowiec
Grunwald Gierzwałd - GKS Gietrzwałd/Unieszewo
FC Dajtki (Olsztyn) - Omulew Wielbark
GKS Szczytno - LKS Różnowo
GLKS Jonkowo - Warmia Wrzesina
Błękitni Stary Olsztyn - Orzeł Janowiec Kościelny
Kolejka 24 - 1-2 czerwca
GKS Kozłowo - Błękitni Stary Olsztyn
Orzeł Janowiec Kościelny - GLKS Jonkowo
Warmia Wrzesina - GKS Szczytno
LKS Różnowo - FC Dajtki (Olsztyn)
Omulew Wielbark - Grunwald Gierzwałd
GKS Gietrzwałd/Unieszewo - Fortuna Gągławki
Wałpusza 07 Jesionowiec - Burza Słupy
Kolejka 25 - 8-9 czerwca
Wałpusza 07 Jesionowiec - GKS Kozłowo
Burza Słupy - GKS Gietrzwałd/Unieszewo
Fortuna Gągławki - Omulew Wielbark
Grunwald Gierzwałd - LKS Różnowo
FC Dajtki (Olsztyn) - Warmia Wrzesina
GKS Szczytno - Orzeł Janowiec Kościelny
GLKS Jonkowo - Błękitni Stary Olsztyn
Kolejka 26 - 15-16 czerwca
GKS Kozłowo - GLKS Jonkowo
Błękitni Stary Olsztyn - GKS Szczytno
Orzeł Janowiec Kościelny - FC Dajtki (Olsztyn)
Warmia Wrzesina - Grunwald Gierzwałd
LKS Różnowo - Fortuna Gągławki
Omulew Wielbark - Burza Słupy
GKS Gietrzwałd/Unieszewo - Wałpusza 07 Jesionowiec
➡️ Autor: Karol Meller
|
|