|
2023/2024 Klasa B, Grupa I |
Klasa B 2023/2024, grupa: warmińsko-mazurska I
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Pomarańcze Korsze |
14 |
39 |
13 |
0 |
1 |
46-18 |
7 |
0 |
0 |
27-8 |
6 |
0 |
1 |
19-10 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Start Kruklanki |
14 |
31 |
10 |
1 |
3 |
51-17 |
5 |
1 |
1 |
28-7 |
5 |
0 |
2 |
23-10 |
|
|
|
|
|
|
3. |
Vęgoria II Węgorzewo |
14 |
26 |
8 |
2 |
4 |
49-30 |
5 |
0 |
3 |
31-17 |
3 |
2 |
1 |
18-13 |
|
|
|
|
|
|
4. |
KS Łęgajny |
14 |
25 |
8 |
1 |
5 |
52-29 |
5 |
1 |
2 |
33-17 |
3 |
0 |
3 |
19-12 |
|
|
|
|
|
|
5. |
Start Kozłowo |
14 |
23 |
7 |
2 |
5 |
29-19 |
5 |
0 |
2 |
18-8 |
2 |
2 |
3 |
11-11 |
|
|
|
|
|
|
6. |
Pisa II Barczewo |
13 |
21 |
6 |
3 |
4 |
41-29 |
2 |
2 |
2 |
18-15 |
4 |
1 |
2 |
23-14 |
|
|
|
|
|
|
7. |
Orlęta II Reszel |
14 |
16 |
5 |
1 |
8 |
26-64 |
3 |
0 |
2 |
11-17 |
2 |
1 |
6 |
15-47 |
|
|
|
|
|
|
8. |
Warmianka Bęsia |
13 |
13 |
4 |
1 |
8 |
27-43 |
2 |
0 |
4 |
11-17 |
2 |
1 |
4 |
16-26 |
|
|
|
|
|
|
9. |
Salęt Boże |
13 |
10 |
2 |
4 |
7 |
21-57 |
2 |
2 |
3 |
11-25 |
0 |
2 |
4 |
10-32 |
|
|
|
|
|
|
10. |
Szansa Reszel |
13 |
5 |
1 |
2 |
10 |
16-36 |
1 |
1 |
3 |
8-8 |
0 |
1 |
7 |
8-28 |
|
|
|
|
|
|
11. |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
14 |
23 |
7 |
2 |
5 |
50-28 |
5 |
2 |
2 |
40-13 |
2 |
0 |
3 |
10-15 |
|
|
|
|
|
|
|
Łyna II Sępopol |
14 |
4 |
1 |
1 |
12 |
14-52 |
0 |
1 |
6 |
8-26 |
1 |
0 |
6 |
6-26 |
|
|
|
|
|
|
Łyna II Sępopol i Mini Soccer Academy Mrągowo wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej. |
Kolejka 1
KS Łęgajny 3-0 (wo) Łyna II Sępopol 19 sierpnia, 16:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Start Kozłowo 3-0 Warmianka Bęsia 20 sierpnia, 15:00
Orlęta II Reszel 0-8 Pisa II Barczewo 20 sierpnia, 14:00
Salęt Boże 1-6 Pomarańcze Korsze 20 sierpnia, 16:00
Szansa Reszel 0-2 Vęgoria II Węgorzewo 20 sierpnia, 17:00
Mini Soccer Academy Mrągowo 4-2 Start Kruklanki 20 sierpnia, 16:00
Kolejka 2
Łyna II Sępopol 0-5 Start Kruklanki 27 sierpnia, 14:00
Vęgoria II Węgorzewo 0-4 Mini Soccer Academy Mrągowo 27 sierpnia, 15:00
Pisa II Barczewo 3-3 Salęt Boże 27 sierpnia, 14:00
Warmianka Bęsia 0-3 Orlęta II Reszel 26 sierpnia, 16:00
KS Łęgajny 1-4 Start Kozłowo 26 sierpnia, 16:00
Szansa Reszel 1-2 Pomarańcze Korsze 26 sierpnia, 16:00
Kolejka 3
Start Kozłowo 3-1 Łyna II Sępopol 3 września, 15:00
Orlęta II Reszel 1-4 KS Łęgajny 3 września, 14:00
Salęt Boże 2-2 Warmianka Bęsia 3 września, 16:00
Szansa Reszel 1-3 Pisa II Barczewo 3 września, 17:00
Mini Soccer Academy Mrągowo 3-0 (wo) Pomarańcze Korsze 3 września, 16:00
na boisku 0-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Start Kruklanki 1-4 Vęgoria II Węgorzewo 30 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (3 września, 16:00) odwołany
Kolejka 4
Łyna II Sępopol 2-2 Vęgoria II Węgorzewo 10 września, 14:00
Pomarańcze Korsze 2-0 Start Kruklanki 10 września, 16:00
Pisa II Barczewo 1-3 Mini Soccer Academy Mrągowo 10 września, 14:00
Warmianka Bęsia 2-1 Szansa Reszel 9 września, 16:00
KS Łęgajny 6-0 Salęt Boże 9 września, 16:00
Start Kozłowo 5-1 Orlęta II Reszel 10 września, 15:00
Kolejka 5
Orlęta II Reszel 1-0 Łyna II Sępopol 17 września, 14:00
Salęt Boże 0-0 Start Kozłowo 17 września, 15:00
Mini Soccer Academy Mrągowo 3-4 Warmianka Bęsia 17 września, 16:00
Start Kruklanki 2-2 Pisa II Barczewo 17 września, 16:00
Vęgoria II Węgorzewo 3-4 Pomarańcze Korsze 17 września, 16:00
KS Łęgajny 2-2 Szansa Reszel 16 września, 16:00
Kolejka 6
Łyna II Sępopol 1-4 Pomarańcze Korsze 24 września, 12:00
Pisa II Barczewo 4-4 Vęgoria II Węgorzewo 24 września, 14:00
Warmianka Bęsia 3-4 Start Kruklanki 23 września, 16:00
KS Łęgajny 8-3 Mini Soccer Academy Mrągowo 23 września, 16:00
Start Kozłowo 2-0 Szansa Reszel 24 września, 15:00
Orlęta II Reszel 4-2 Salęt Boże 24 września, 14:00
Kolejka 7
Salęt Boże 1-4 Łyna II Sępopol 1 października, 15:00
Szansa Reszel 1-1 Orlęta II Reszel 1 października, 14:00
Mini Soccer Academy Mrągowo 0-0 Start Kozłowo 1 października, 15:00
Start Kruklanki 2-1 KS Łęgajny 1 października, 15:00
Vęgoria II Węgorzewo 5-1 Warmianka Bęsia 1 października, 13:00
Pomarańcze Korsze 3-0 (wo) Pisa II Barczewo 30 września, 15:00
Kolejka 8
Łyna II Sępopol 2-5 Pisa II Barczewo 8 października, 14:00
Warmianka Bęsia 0-1 Pomarańcze Korsze 7 października, 15:00
KS Łęgajny 6-3 Vęgoria II Węgorzewo 7 października, 15:00
Start Kozłowo 1-2 Start Kruklanki 8 października, 14:00
Salęt Boże 3-2 Szansa Reszel 8 października, 15:30
Mini Soccer Academy Mrągowo 11-0 Orlęta II Reszel 8 października, 14:00
Kolejka 9
Szansa Reszel 5-0 Łyna II Sępopol 15 października, 14:00
Mini Soccer Academy Mrągowo 2-2 Salęt Boże 15 października, 15:00
Start Kruklanki 12-0 Orlęta II Reszel 15 października, 15:00
Vęgoria II Węgorzewo 3-2 Start Kozłowo 15 października, 13:00
Pomarańcze Korsze 3-2 KS Łęgajny 5 listopada, 13:00
Pisa II Barczewo 5-2 Warmianka Bęsia 15 października, 14:00
Kolejka 10
Łyna II Sępopol 3-4 Warmianka Bęsia 22 października, 14:00
KS Łęgajny 2-3 Pisa II Barczewo 21 października, 15:00
Start Kozłowo 1-2 Pomarańcze Korsze 22 października, 13:00
Salęt Boże 0-9 Start Kruklanki 22 października, 15:00
Vęgoria II Węgorzewo 7-3 Orlęta II Reszel 22 października, 13:00
Mini Soccer Academy Mrągowo 7-1 Szansa Reszel 22 października, 15:00
Kolejka 11
Mini Soccer Academy Mrągowo 10-1 Łyna II Sępopol 29 października, 13:00
Start Kruklanki 5-0 Szansa Reszel 29 października, 13:00
Vęgoria II Węgorzewo 10-1 Salęt Boże 29 października, 12:00
Pomarańcze Korsze 5-3 Orlęta II Reszel 29 października, 13:00
Pisa II Barczewo 4-1 Start Kozłowo 29 października, 13:00
Warmianka Bęsia 3-7 KS Łęgajny 28 października, 14:30
Kolejka 12
Łyna II Sępopol 0-3 (wo) KS Łęgajny
Warmianka Bęsia 3-1 Start Kozłowo 7 kwietnia, 14:00
Pisa II Barczewo 1-2 Orlęta II Reszel 7 kwietnia, 14:00
Pomarańcze Korsze 7-2 Salęt Boże 7 kwietnia, 14:00
Vęgoria II Węgorzewo 3-1 Szansa Reszel 7 kwietnia, 12:00
Start Kruklanki 3-0 (wo) Mini Soccer Academy Mrągowo
Kolejka 13
Pomarańcze Korsze 4-1 Szansa Reszel 14 kwietnia, 14:00
Start Kruklanki 3-0 (wo) Łyna II Sępopol
Mini Soccer Academy Mrągowo 0-3 (wo) Vęgoria II Węgorzewo
Salęt Boże 4-2 Pisa II Barczewo 14 kwietnia, 16:00
Orlęta II Reszel 5-3 Warmianka Bęsia 14 kwietnia, 14:00
Start Kozłowo 3-2 KS Łęgajny 14 kwietnia, 14:00
Kolejka 14
Łyna II Sępopol 0-3 (wo) Start Kozłowo
KS Łęgajny 5-2 Orlęta II Reszel 20 kwietnia, 17:00
Warmianka Bęsia - Salęt Boże 21 kwietnia, 14:00
Pisa II Barczewo - Szansa Reszel 21 kwietnia, 14:00
Pomarańcze Korsze 3-0 (wo) Mini Soccer Academy Mrągowo
Vęgoria II Węgorzewo 0-1 Start Kruklanki 20 kwietnia, 17:00
Kolejka 15
Vęgoria II Węgorzewo - Łyna II Sępopol
Start Kruklanki - Pomarańcze Korsze 28 kwietnia, 16:00
Mini Soccer Academy Mrągowo - Pisa II Barczewo
Szansa Reszel - Warmianka Bęsia 28 kwietnia, 16:00
Salęt Boże - KS Łęgajny 28 kwietnia, 16:00
Orlęta II Reszel - Start Kozłowo 28 kwietnia, 14:00
Kolejka 16 - 4-5 maja
Szansa Reszel - KS Łęgajny
Łyna II Sępopol - Orlęta II Reszel
Start Kozłowo - Salęt Boże
Warmianka Bęsia - Mini Soccer Academy Mrągowo
Pisa II Barczewo - Start Kruklanki
Pomarańcze Korsze - Vęgoria II Węgorzewo
Kolejka 17 - 11-12 maja
Pomarańcze Korsze - Łyna II Sępopol
Vęgoria II Węgorzewo - Pisa II Barczewo
Start Kruklanki - Warmianka Bęsia
Mini Soccer Academy Mrągowo - KS Łęgajny
Szansa Reszel - Start Kozłowo
Salęt Boże - Orlęta II Reszel
Kolejka 18 - 18-19 maja
Łyna II Sępopol - Salęt Boże
Orlęta II Reszel - Szansa Reszel
Start Kozłowo - Mini Soccer Academy Mrągowo
KS Łęgajny - Start Kruklanki
Warmianka Bęsia - Vęgoria II Węgorzewo
Pisa II Barczewo - Pomarańcze Korsze
Kolejka 19 - 25-26 maja
Orlęta II Reszel - Mini Soccer Academy Mrągowo
Pisa II Barczewo - Łyna II Sępopol
Pomarańcze Korsze - Warmianka Bęsia
Vęgoria II Węgorzewo - KS Łęgajny
Start Kruklanki - Start Kozłowo
Szansa Reszel - Salęt Boże
Kolejka 20 - 1-2 czerwca
Łyna II Sępopol - Szansa Reszel
Salęt Boże - Mini Soccer Academy Mrągowo
Orlęta II Reszel - Start Kruklanki
Start Kozłowo - Vęgoria II Węgorzewo
KS Łęgajny - Pomarańcze Korsze
Warmianka Bęsia - Pisa II Barczewo
Kolejka 21 - 8-9 czerwca
Orlęta II Reszel - Vęgoria II Węgorzewo
Szansa Reszel - Mini Soccer Academy Mrągowo
Warmianka Bęsia - Łyna II Sępopol
Pisa II Barczewo - KS Łęgajny
Pomarańcze Korsze - Start Kozłowo
Start Kruklanki - Salęt Boże
Kolejka 22 - 15-16 czerwca
Łyna II Sępopol - Mini Soccer Academy Mrągowo
Szansa Reszel - Start Kruklanki
Salęt Boże - Vęgoria II Węgorzewo
Orlęta II Reszel - Pomarańcze Korsze
Start Kozłowo - Pisa II Barczewo
KS Łęgajny - Warmianka Bęsia
➡️ Autor: Karol Meller
|
|