|
Klasa okręgowa, grupa II 2023/2024 (wiosna) |
Klasa okręgowa 2023/2024, grupa: warmińsko-mazurska II
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Polonia Pasłęk |
23 |
56 |
18 |
2 |
3 |
73-25 |
9 |
1 |
2 |
43-14 |
9 |
1 |
1 |
30-11 |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
3-1 |
2. |
Sokół Ostróda |
23 |
56 |
18 |
2 |
3 |
66-25 |
9 |
1 |
1 |
35-14 |
9 |
1 |
2 |
31-11 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1-3 |
3. |
Start Nidzica |
23 |
55 |
18 |
1 |
4 |
83-27 |
9 |
1 |
1 |
49-9 |
9 |
0 |
3 |
34-18 |
|
|
|
|
|
|
4. |
Huragan Morąg |
23 |
49 |
15 |
4 |
4 |
71-42 |
9 |
2 |
0 |
43-16 |
6 |
2 |
4 |
28-26 |
|
|
|
|
|
|
5. |
Zatoka Braniewo |
23 |
47 |
14 |
5 |
4 |
73-31 |
8 |
2 |
2 |
43-14 |
6 |
3 |
2 |
30-17 |
|
|
|
|
|
|
6. |
Ossa Biskupiec |
23 |
44 |
14 |
2 |
7 |
67-45 |
7 |
1 |
4 |
36-20 |
7 |
1 |
3 |
31-25 |
|
|
|
|
|
|
7. |
Czarni Rudzienice |
23 |
33 |
9 |
6 |
8 |
59-46 |
6 |
4 |
1 |
33-15 |
3 |
2 |
7 |
26-31 |
|
|
|
|
|
|
8. |
Płomień Turznica |
23 |
32 |
9 |
5 |
9 |
52-55 |
5 |
2 |
5 |
30-28 |
4 |
3 |
4 |
22-27 |
|
|
|
|
|
|
9. |
Unia Susz |
23 |
31 |
9 |
4 |
10 |
43-51 |
5 |
2 |
5 |
24-23 |
4 |
2 |
5 |
19-28 |
|
|
|
|
|
|
10. |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
23 |
29 |
9 |
2 |
12 |
42-49 |
5 |
1 |
6 |
26-21 |
4 |
1 |
6 |
16-28 |
|
|
|
|
|
|
11. |
Iskra Narzym |
23 |
28 |
9 |
1 |
13 |
43-69 |
5 |
0 |
6 |
19-30 |
4 |
1 |
7 |
24-39 |
|
|
|
|
|
|
12. |
Wałsza Pieniężno |
23 |
26 |
8 |
2 |
13 |
42-62 |
5 |
2 |
5 |
25-24 |
3 |
0 |
8 |
17-38 |
|
|
|
|
|
|
13. |
MKS Działdowo |
23 |
19 |
6 |
1 |
16 |
31-58 |
3 |
0 |
8 |
16-22 |
3 |
1 |
8 |
15-36 |
|
|
|
|
|
|
14. |
Tęcza Miłomłyn |
23 |
14 |
4 |
2 |
17 |
27-63 |
3 |
1 |
7 |
13-24 |
1 |
1 |
10 |
14-39 |
|
|
|
|
|
|
15. |
Kormoran Zwierzewo |
23 |
13 |
4 |
1 |
18 |
26-63 |
2 |
0 |
9 |
16-33 |
2 |
1 |
9 |
10-30 |
|
|
|
|
|
|
16. |
Delfin Rybno |
23 |
0 |
0 |
0 |
23 |
21-108 |
0 |
0 |
12 |
11-50 |
0 |
0 |
11 |
10-58 |
|
|
|
|
|
|
Kormoran Zwierzewo |
0-2 |
Sokół Ostróda |
9 marca, 14:30 |
MKS Działdowo |
1-6 |
Start Nidzica |
9 marca, 14:30 |
Czarni Rudzienice |
3-2 |
Iskra Narzym |
9 marca, 14:30 |
Huragan Morąg |
5-3 |
Tęcza Miłomłyn |
9 marca, 14:00 |
Polonia Pasłęk |
4-0 |
Wałsza Pieniężno |
9 marca, 13:00 |
Ossa Biskupiec |
3-0 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
10 marca, 13:00 |
Płomień Turznica |
0-5 |
Unia Susz |
9 marca, 14:30 |
Delfin Rybno |
0-6 |
Zatoka Braniewo |
9 marca, 13:00 |
Sokół Ostróda |
2-0 |
Start Nidzica |
17 marca, 13:00 |
Delfin Rybno |
0-4 |
Kormoran Zwierzewo |
16 marca, 13:30 |
Zatoka Braniewo |
7-1 |
Płomień Turznica |
17 marca, 14:00 |
Unia Susz |
1-2 |
Ossa Biskupiec |
16 marca, 15:00 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
0-1 |
Polonia Pasłęk |
16 marca, 14:00 |
Wałsza Pieniężno |
0-2 |
Huragan Morąg |
16 marca, 15:00 |
Tęcza Miłomłyn |
1-3 |
Czarni Rudzienice |
16 marca, 15:00 |
Iskra Narzym |
3-0 |
MKS Działdowo |
16 marca, 14:00 |
Tęcza Miłomłyn |
1-2 |
MKS Działdowo |
23 marca, 15:00 |
Kormoran Zwierzewo |
1-5 |
Start Nidzica |
23 marca, 15:00 |
Sokół Ostróda |
4-1 |
Iskra Narzym |
24 marca, 13:00 |
Czarni Rudzienice |
3-0 |
Wałsza Pieniężno |
24 marca, 15:00 |
Huragan Morąg |
4-1 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
23 marca, 14:00 |
Polonia Pasłęk |
6-0 |
Unia Susz |
23 marca, 14:00 |
Ossa Biskupiec |
1-3 |
Zatoka Braniewo |
23 marca, 18:00 |
Płomień Turznica |
8-2 |
Delfin Rybno |
23 marca, 15:00 |
Płomień Turznica |
2-1 |
Kormoran Zwierzewo |
30 marca, 15:00 |
Delfin Rybno |
1-8 |
Ossa Biskupiec |
30 marca, 14:00 |
Zatoka Braniewo |
2-1 |
Polonia Pasłęk |
30 marca, 15:00 |
Unia Susz |
0-4 |
Huragan Morąg |
1 maja, 13:00 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
2-2 |
Czarni Rudzienice |
30 marca, 15:00 |
Wałsza Pieniężno |
3-3 |
MKS Działdowo |
30 marca, 15:00 |
Tęcza Miłomłyn |
1-4 |
Sokół Ostróda |
30 marca, 15:00 |
Iskra Narzym |
0-4 |
Start Nidzica |
30 marca, 14:00 |
Kormoran Zwierzewo |
1-2 |
Iskra Narzym |
6 kwietnia, 15:00 |
Start Nidzica |
4-0 |
Tęcza Miłomłyn |
6 kwietnia, 16:00 |
Sokół Ostróda |
2-0 |
Wałsza Pieniężno |
6 kwietnia, 14:00 |
MKS Działdowo |
0-1 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
6 kwietnia, 16:00 |
Czarni Rudzienice |
2-2 |
Unia Susz |
7 kwietnia, 13:00 |
Huragan Morąg |
4-1 |
Zatoka Braniewo |
6 kwietnia, 14:00 |
Polonia Pasłęk |
4-0 |
Delfin Rybno |
6 kwietnia, 16:00 |
Ossa Biskupiec |
1-2 |
Płomień Turznica |
6 kwietnia, 16:00 |
Ossa Biskupiec |
2-0 |
Kormoran Zwierzewo |
13 kwietnia, 16:00 |
Płomień Turznica |
1-3 |
Polonia Pasłęk |
13 kwietnia, 16:00 |
Delfin Rybno |
2-3 |
Huragan Morąg |
13 kwietnia, 14:30 |
Zatoka Braniewo |
4-1 |
Czarni Rudzienice |
13 kwietnia, 16:00 |
Unia Susz |
3-0 |
MKS Działdowo |
13 kwietnia, 16:00 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
3-1 |
Sokół Ostróda |
13 kwietnia, 16:00 |
Wałsza Pieniężno |
1-3 |
Start Nidzica |
13 kwietnia, 15:00 |
Tęcza Miłomłyn |
2-1 |
Iskra Narzym |
13 kwietnia, 16:00 |
Kormoran Zwierzewo |
4-0 |
Tęcza Miłomłyn |
20 kwietnia, 16:00 |
Iskra Narzym |
1-3 |
Wałsza Pieniężno |
20 kwietnia, 15:00 |
Start Nidzica |
5-0 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
20 kwietnia, 16:00 |
Sokół Ostróda |
5-1 |
Unia Susz |
20 kwietnia, 14:00 |
MKS Działdowo |
0-1 |
Zatoka Braniewo |
20 kwietnia, 16:00 |
Czarni Rudzienice |
9-1 |
Delfin Rybno |
20 kwietnia, 16:00 |
Huragan Morąg |
2-1 |
Płomień Turznica |
20 kwietnia, 16:00 |
Polonia Pasłęk |
1-0 |
Ossa Biskupiec |
20 kwietnia, 14:00 |
Sokół Ostróda |
4-2 |
Zatoka Braniewo |
28 kwietnia, 14:00 |
Polonia Pasłęk |
3-0 |
Kormoran Zwierzewo |
27 kwietnia, 17:00 |
Ossa Biskupiec |
2-1 |
Huragan Morąg |
27 kwietnia, 16:00 |
Płomień Turznica |
2-2 |
Czarni Rudzienice |
27 kwietnia, 16:00 |
Delfin Rybno |
1-2 |
MKS Działdowo |
27 kwietnia, 15:00 |
Unia Susz |
1-2 |
Start Nidzica |
27 kwietnia, 16:00 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
0-1 |
Iskra Narzym |
27 kwietnia, 17:00 |
Wałsza Pieniężno |
2-1 |
Tęcza Miłomłyn |
27 kwietnia, 16:00 |
Kormoran Zwierzewo |
- |
Wałsza Pieniężno |
4 maja, 16:00 |
Tęcza Miłomłyn |
- |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
5 maja, 16:00 |
Iskra Narzym |
- |
Unia Susz |
4 maja, 16:00 |
Start Nidzica |
- |
Zatoka Braniewo |
4 maja, 16:00 |
Sokół Ostróda |
- |
Delfin Rybno |
5 maja, 14:00 |
MKS Działdowo |
- |
Płomień Turznica |
4 maja, 16:00 |
Czarni Rudzienice |
- |
Ossa Biskupiec |
5 maja, 15:00 |
Huragan Morąg |
- |
Polonia Pasłęk |
4 maja, 16:00 |
Huragan Morąg |
- |
Kormoran Zwierzewo |
|
Polonia Pasłęk |
- |
Czarni Rudzienice |
|
Ossa Biskupiec |
- |
MKS Działdowo |
|
Płomień Turznica |
- |
Sokół Ostróda |
|
Delfin Rybno |
- |
Start Nidzica |
|
Zatoka Braniewo |
- |
Iskra Narzym |
|
Unia Susz |
- |
Tęcza Miłomłyn |
|
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
- |
Wałsza Pieniężno |
|
Kormoran Zwierzewo |
- |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
|
Wałsza Pieniężno |
- |
Unia Susz |
|
Tęcza Miłomłyn |
- |
Zatoka Braniewo |
|
Iskra Narzym |
- |
Delfin Rybno |
|
Start Nidzica |
- |
Płomień Turznica |
|
Sokół Ostróda |
- |
Ossa Biskupiec |
|
MKS Działdowo |
- |
Polonia Pasłęk |
|
Czarni Rudzienice |
- |
Huragan Morąg |
|
Czarni Rudzienice |
- |
Kormoran Zwierzewo |
|
Huragan Morąg |
- |
MKS Działdowo |
|
Polonia Pasłęk |
- |
Sokół Ostróda |
|
Ossa Biskupiec |
- |
Start Nidzica |
|
Płomień Turznica |
- |
Iskra Narzym |
|
Delfin Rybno |
- |
Tęcza Miłomłyn |
|
Zatoka Braniewo |
- |
Wałsza Pieniężno |
|
Unia Susz |
- |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
|
Kormoran Zwierzewo |
- |
Unia Susz |
|
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
- |
Zatoka Braniewo |
|
Wałsza Pieniężno |
- |
Delfin Rybno |
|
Tęcza Miłomłyn |
- |
Płomień Turznica |
|
Iskra Narzym |
- |
Ossa Biskupiec |
|
Start Nidzica |
- |
Polonia Pasłęk |
|
Sokół Ostróda |
- |
Huragan Morąg |
|
MKS Działdowo |
- |
Czarni Rudzienice |
|
MKS Działdowo |
- |
Kormoran Zwierzewo |
|
Czarni Rudzienice |
- |
Sokół Ostróda |
|
Huragan Morąg |
- |
Start Nidzica |
|
Polonia Pasłęk |
- |
Iskra Narzym |
|
Ossa Biskupiec |
- |
Tęcza Miłomłyn |
|
Płomień Turznica |
- |
Wałsza Pieniężno |
|
Delfin Rybno |
- |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
|
Zatoka Braniewo |
- |
Unia Susz |
|
Kolejka 30 - 15-16 czerwca
|
Kormoran Zwierzewo |
- |
Zatoka Braniewo |
|
Unia Susz |
- |
Delfin Rybno |
|
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
- |
Płomień Turznica |
|
Wałsza Pieniężno |
- |
Ossa Biskupiec |
|
Tęcza Miłomłyn |
- |
Polonia Pasłęk |
|
Iskra Narzym |
- |
Huragan Morąg |
|
Start Nidzica |
- |
Czarni Rudzienice |
|
Sokół Ostróda |
- |
MKS Działdowo |
|
|
|