|
Klasa B, grupa I - 2023/2024 (wiosna) |
Klasa B 2023/2024, grupa: warmińsko-mazurska I
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Pomarańcze Korsze |
15 |
39 |
13 |
0 |
2 |
46-20 |
7 |
0 |
0 |
27-8 |
6 |
0 |
2 |
19-12 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Start Kruklanki |
15 |
34 |
11 |
1 |
3 |
53-17 |
6 |
1 |
1 |
30-7 |
5 |
0 |
2 |
23-10 |
|
|
|
|
|
|
3. |
Vęgoria II Węgorzewo |
15 |
29 |
9 |
2 |
4 |
52-30 |
6 |
0 |
3 |
34-17 |
3 |
2 |
1 |
18-13 |
|
|
|
|
|
|
4. |
KS Łęgajny |
15 |
28 |
9 |
1 |
5 |
55-30 |
5 |
1 |
2 |
33-17 |
4 |
0 |
3 |
22-13 |
|
|
|
|
|
|
5. |
Pisa II Barczewo |
15 |
27 |
8 |
3 |
4 |
49-31 |
3 |
2 |
2 |
23-17 |
5 |
1 |
2 |
26-14 |
|
|
|
|
|
|
6. |
Start Kozłowo |
16 |
23 |
7 |
2 |
7 |
32-26 |
5 |
0 |
3 |
20-11 |
2 |
2 |
4 |
12-15 |
|
|
|
|
|
|
7. |
Orlęta II Reszel |
16 |
22 |
7 |
1 |
8 |
33-65 |
4 |
0 |
2 |
15-18 |
3 |
1 |
6 |
18-47 |
|
|
|
|
|
|
8. |
Salęt Boże |
16 |
16 |
4 |
4 |
8 |
29-62 |
2 |
2 |
4 |
12-28 |
2 |
2 |
4 |
17-34 |
2 |
4 |
1 |
1 |
0 |
6-2 |
9. |
Warmianka Bęsia |
16 |
16 |
5 |
1 |
10 |
31-54 |
3 |
0 |
5 |
14-21 |
2 |
1 |
5 |
17-33 |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
2-6 |
10. |
Szansa Reszel |
15 |
8 |
2 |
2 |
11 |
25-42 |
2 |
1 |
3 |
15-9 |
0 |
1 |
8 |
10-33 |
|
|
|
|
|
|
11. |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
16 |
23 |
7 |
2 |
7 |
50-34 |
5 |
2 |
3 |
40-16 |
2 |
0 |
4 |
10-18 |
|
|
|
|
|
|
|
Łyna II Sępopol |
16 |
4 |
1 |
1 |
14 |
14-58 |
0 |
1 |
7 |
8-29 |
1 |
0 |
7 |
6-29 |
|
|
|
|
|
|
Łyna II Sępopol i Mini Soccer Academy Mrągowo wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej. |
Łyna II Sępopol |
0-3 (wo) |
KS Łęgajny |
|
Warmianka Bęsia |
3-1 |
Start Kozłowo |
7 kwietnia, 14:00 |
Pisa II Barczewo |
1-2 |
Orlęta II Reszel |
7 kwietnia, 14:00 |
Pomarańcze Korsze |
7-2 |
Salęt Boże |
7 kwietnia, 14:00 |
Vęgoria II Węgorzewo |
3-1 |
Szansa Reszel |
7 kwietnia, 12:00 |
Start Kruklanki |
3-0 (wo) |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
|
Pomarańcze Korsze |
4-1 |
Szansa Reszel |
14 kwietnia, 14:00 |
Start Kruklanki |
3-0 (wo) |
Łyna II Sępopol |
|
Mini Soccer Academy Mrągowo |
0-3 (wo) |
Vęgoria II Węgorzewo |
|
Salęt Boże |
4-2 |
Pisa II Barczewo |
14 kwietnia, 16:00 |
Orlęta II Reszel |
5-3 |
Warmianka Bęsia |
14 kwietnia, 14:00 |
Start Kozłowo |
3-2 |
KS Łęgajny |
14 kwietnia, 14:00 |
Łyna II Sępopol |
0-3 (wo) |
Start Kozłowo |
|
KS Łęgajny |
5-2 |
Orlęta II Reszel |
20 kwietnia, 17:00 |
Warmianka Bęsia |
0-4 |
Salęt Boże |
21 kwietnia, 14:00 |
Pisa II Barczewo |
5-2 |
Szansa Reszel |
21 kwietnia, 14:00 |
Pomarańcze Korsze |
3-0 (wo) |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
|
Vęgoria II Węgorzewo |
0-1 |
Start Kruklanki |
20 kwietnia, 17:00 |
Vęgoria II Węgorzewo |
3-0 (wo) |
Łyna II Sępopol |
|
Start Kruklanki |
2-0 |
Pomarańcze Korsze |
28 kwietnia, 16:00 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
0-3 (wo) |
Pisa II Barczewo |
|
Szansa Reszel |
7-1 |
Warmianka Bęsia |
28 kwietnia, 16:00 |
Salęt Boże |
1-3 |
KS Łęgajny |
28 kwietnia, 16:00 |
Orlęta II Reszel |
4-1 |
Start Kozłowo |
28 kwietnia, 14:00 |
Szansa Reszel |
- |
KS Łęgajny |
5 maja, 14:00 |
Łyna II Sępopol |
- |
Orlęta II Reszel |
|
Start Kozłowo |
2-3 |
Salęt Boże |
1 maja, 14:00 |
Warmianka Bęsia |
- |
|
Pisa II Barczewo |
- |
Start Kruklanki |
5 maja, 14:00 |
Pomarańcze Korsze |
- |
Vęgoria II Węgorzewo |
5 maja, 14:00 |
Pomarańcze Korsze |
- |
Łyna II Sępopol |
|
Vęgoria II Węgorzewo |
- |
Pisa II Barczewo |
|
Start Kruklanki |
- |
Warmianka Bęsia |
|
Mini Soccer Academy Mrągowo |
- |
KS Łęgajny |
|
Szansa Reszel |
- |
Start Kozłowo |
|
Salęt Boże |
- |
Orlęta II Reszel |
|
Łyna II Sępopol |
- |
Salęt Boże |
|
Orlęta II Reszel |
- |
Szansa Reszel |
|
Start Kozłowo |
- |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
|
KS Łęgajny |
- |
Start Kruklanki |
|
Warmianka Bęsia |
- |
Vęgoria II Węgorzewo |
|
Pisa II Barczewo |
- |
Pomarańcze Korsze |
|
Orlęta II Reszel |
- |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
|
Pisa II Barczewo |
- |
Łyna II Sępopol |
|
Pomarańcze Korsze |
- |
Warmianka Bęsia |
|
Vęgoria II Węgorzewo |
- |
KS Łęgajny |
|
Start Kruklanki |
- |
Start Kozłowo |
|
Szansa Reszel |
- |
Salęt Boże |
|
Łyna II Sępopol |
- |
Szansa Reszel |
|
Salęt Boże |
- |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
|
Orlęta II Reszel |
- |
Start Kruklanki |
|
Start Kozłowo |
- |
Vęgoria II Węgorzewo |
|
KS Łęgajny |
- |
Pomarańcze Korsze |
|
Warmianka Bęsia |
- |
Pisa II Barczewo |
|
Orlęta II Reszel |
- |
Vęgoria II Węgorzewo |
|
Szansa Reszel |
- |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
|
Warmianka Bęsia |
- |
Łyna II Sępopol |
|
Pisa II Barczewo |
- |
KS Łęgajny |
|
Pomarańcze Korsze |
- |
Start Kozłowo |
|
Start Kruklanki |
- |
Salęt Boże |
|
Kolejka 22 - 15-16 czerwca
|
Łyna II Sępopol |
- |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
|
Szansa Reszel |
- |
Start Kruklanki |
|
Salęt Boże |
- |
Vęgoria II Węgorzewo |
|
Orlęta II Reszel |
- |
Pomarańcze Korsze |
|
Start Kozłowo |
- |
Pisa II Barczewo |
|
KS Łęgajny |
- |
Warmianka Bęsia |
|
|
|