|
Klasa A, grupa I - 2023/2024 (wiosna) |
Klasa A 2023/2024, grupa: warmińsko-mazurska I
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Kłobuk Mikołajki |
20 |
43 |
14 |
1 |
5 |
71-43 |
8 |
1 |
1 |
44-18 |
6 |
0 |
4 |
27-25 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Pojezierze Prostki |
19 |
42 |
13 |
3 |
3 |
56-28 |
6 |
1 |
2 |
28-17 |
7 |
2 |
1 |
28-11 |
|
|
|
|
|
|
3. |
Perkun Orżyny |
19 |
40 |
11 |
7 |
1 |
63-39 |
5 |
4 |
1 |
29-21 |
6 |
3 |
0 |
34-18 |
|
|
|
|
|
|
4. |
Rona 03 Ełk |
20 |
36 |
11 |
3 |
6 |
71-36 |
7 |
0 |
3 |
46-14 |
4 |
3 |
3 |
25-22 |
|
|
|
|
|
|
5. |
Żagiel Piecki |
19 |
32 |
9 |
5 |
5 |
49-24 |
5 |
2 |
3 |
29-11 |
4 |
3 |
2 |
20-13 |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
4-1 |
6. |
Orzeł Czerwonka |
19 |
32 |
9 |
5 |
5 |
42-31 |
3 |
4 |
3 |
25-23 |
6 |
1 |
2 |
17-8 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1-4 |
7. |
Mazur Pisz |
19 |
28 |
7 |
7 |
5 |
53-41 |
3 |
3 |
1 |
23-12 |
4 |
4 |
4 |
30-29 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
8-4 |
8. |
KS Wojciechy |
19 |
28 |
8 |
4 |
7 |
35-46 |
7 |
2 |
1 |
21-14 |
1 |
2 |
6 |
14-32 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
4-8 |
9. |
Jurand Barciany |
19 |
26 |
7 |
5 |
7 |
43-46 |
7 |
0 |
3 |
34-21 |
0 |
5 |
4 |
9-25 |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
7-0 |
10. |
MKS Ruciane-Nida |
19 |
26 |
7 |
5 |
7 |
28-28 |
4 |
3 |
2 |
14-7 |
3 |
2 |
5 |
14-21 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0-7 |
11. |
Mazur Wydminy |
19 |
16 |
4 |
4 |
11 |
31-53 |
3 |
3 |
5 |
15-24 |
1 |
1 |
6 |
16-29 |
|
|
|
|
|
|
12. |
Pogoń Ryn |
19 |
13 |
4 |
1 |
14 |
33-72 |
3 |
1 |
6 |
26-28 |
1 |
0 |
8 |
7-44 |
|
|
|
|
|
|
13. |
Reduta Bisztynek |
19 |
6 |
1 |
3 |
15 |
19-73 |
0 |
3 |
6 |
10-28 |
1 |
0 |
9 |
9-45 |
|
|
|
|
|
|
14. |
Tempo Ramsowo/Wipsowo |
19 |
5 |
0 |
5 |
14 |
35-69 |
0 |
2 |
7 |
17-30 |
0 |
3 |
7 |
18-39 |
|
|
|
|
|
|
Reduta Bisztynek |
0-0 |
Żagiel Piecki |
23 marca, 15:00 |
Mazur Pisz |
2-2 |
MKS Ruciane-Nida |
23 marca, 15:00 |
Pojezierze Prostki |
4-4 |
Tempo Ramsowo/Wipsowo |
24 marca, 15:00 |
Rona 03 Ełk |
12-1 |
Pogoń Ryn |
23 marca, 15:30 |
Kłobuk Mikołajki |
2-5 |
Perkun Orżyny |
24 marca, 14:00 |
Mazur Wydminy |
0-0 |
KS Wojciechy |
23 marca, 15:00 |
Jurand Barciany |
0-4 |
Orzeł Czerwonka |
23 marca, 16:00 |
Jurand Barciany |
4-0 |
Reduta Bisztynek |
30 marca, 15:00 |
Orzeł Czerwonka |
3-2 |
Mazur Wydminy |
30 marca, 15:00 |
KS Wojciechy |
1-5 |
Kłobuk Mikołajki |
30 marca, 15:00 |
Perkun Orżyny |
5-3 |
Rona 03 Ełk |
30 marca, 13:00 |
Pogoń Ryn |
1-2 |
Pojezierze Prostki |
30 marca, 15:00 |
Tempo Ramsowo/Wipsowo |
2-2 |
Mazur Pisz |
30 marca, 15:00 |
MKS Ruciane-Nida |
1-1 |
Żagiel Piecki |
30 marca, 15:00 |
Reduta Bisztynek |
0-2 |
MKS Ruciane-Nida |
6 kwietnia, 16:00 |
Żagiel Piecki |
7-1 |
Tempo Ramsowo/Wipsowo |
6 kwietnia, 16:00 |
Mazur Pisz |
6-1 |
Pogoń Ryn |
6 kwietnia, 16:00 |
Pojezierze Prostki |
1-4 |
Perkun Orżyny |
7 kwietnia, 15:00 |
Rona 03 Ełk |
4-1 |
KS Wojciechy |
6 kwietnia, 14:00 |
Kłobuk Mikołajki |
3-1 |
Orzeł Czerwonka |
7 kwietnia, 14:00 |
Mazur Wydminy |
0-0 |
Jurand Barciany |
7 kwietnia, 16:00 |
Mazur Wydminy |
4-0 |
Reduta Bisztynek |
14 kwietnia, 15:00 |
Jurand Barciany |
1-3 |
Kłobuk Mikołajki |
13 kwietnia, 16:00 |
Orzeł Czerwonka |
1-1 |
Rona 03 Ełk |
13 kwietnia, 15:00 |
KS Wojciechy |
1-1 |
Pojezierze Prostki |
13 kwietnia, 16:00 |
Perkun Orżyny |
3-3 |
Mazur Pisz |
13 kwietnia, 13:00 |
Pogoń Ryn |
0-3 |
Żagiel Piecki |
14 kwietnia, 16:00 |
Tempo Ramsowo/Wipsowo |
0-3 |
MKS Ruciane-Nida |
13 kwietnia, 16:00 |
Reduta Bisztynek |
4-4 |
Tempo Ramsowo/Wipsowo |
20 kwietnia, 16:00 |
MKS Ruciane-Nida |
4-0 |
Pogoń Ryn |
20 kwietnia, 16:00 |
Żagiel Piecki |
3-3 |
Perkun Orżyny |
20 kwietnia, 16:00 |
Mazur Pisz |
7-2 |
KS Wojciechy |
20 kwietnia, 16:00 |
Pojezierze Prostki |
0-2 |
Orzeł Czerwonka |
21 kwietnia, 15:00 |
Rona 03 Ełk |
6-1 |
Jurand Barciany |
20 kwietnia, 15:30 |
Kłobuk Mikołajki |
5-2 |
Mazur Wydminy |
20 kwietnia, 16:00 |
Kłobuk Mikołajki |
7-3 |
Reduta Bisztynek |
28 kwietnia, 14:00 |
Mazur Wydminy |
3-2 |
Rona 03 Ełk |
27 kwietnia, 16:00 |
Jurand Barciany |
3-2 |
Pojezierze Prostki |
28 kwietnia, 16:00 |
Orzeł Czerwonka |
4-5 |
Mazur Pisz |
27 kwietnia, 14:00 |
KS Wojciechy |
1-1 |
Żagiel Piecki |
27 kwietnia, 16:00 |
Perkun Orżyny |
1-1 |
MKS Ruciane-Nida |
27 kwietnia, 16:00 |
Pogoń Ryn |
3-2 |
Tempo Ramsowo/Wipsowo |
28 kwietnia, 17:00 |
Reduta Bisztynek |
- |
Pogoń Ryn |
4 maja, 17:00 |
Tempo Ramsowo/Wipsowo |
- |
Perkun Orżyny |
4 maja, 16:00 |
MKS Ruciane-Nida |
- |
KS Wojciechy |
4 maja, 16:00 |
Żagiel Piecki |
- |
Orzeł Czerwonka |
4 maja, 16:30 |
Mazur Pisz |
- |
Jurand Barciany |
4 maja, 16:00 |
Pojezierze Prostki |
- |
Mazur Wydminy |
5 maja, 15:00 |
Rona 03 Ełk |
6-2 |
Kłobuk Mikołajki |
1 maja, 13:00 |
Mazur Pisz |
- |
Mazur Wydminy |
|
Rona 03 Ełk |
- |
Reduta Bisztynek |
|
Kłobuk Mikołajki |
- |
Pojezierze Prostki |
|
Jurand Barciany |
- |
Żagiel Piecki |
|
Orzeł Czerwonka |
- |
MKS Ruciane-Nida |
|
KS Wojciechy |
- |
Tempo Ramsowo/Wipsowo |
|
Perkun Orżyny |
- |
Pogoń Ryn |
|
Reduta Bisztynek |
- |
Perkun Orżyny |
|
Pogoń Ryn |
- |
KS Wojciechy |
|
Tempo Ramsowo/Wipsowo |
- |
Orzeł Czerwonka |
|
MKS Ruciane-Nida |
- |
Jurand Barciany |
|
Żagiel Piecki |
- |
Mazur Wydminy |
|
Mazur Pisz |
- |
Kłobuk Mikołajki |
|
Pojezierze Prostki |
- |
Rona 03 Ełk |
|
Pojezierze Prostki |
- |
Reduta Bisztynek |
|
Rona 03 Ełk |
- |
Mazur Pisz |
|
Kłobuk Mikołajki |
- |
Żagiel Piecki |
|
Mazur Wydminy |
- |
MKS Ruciane-Nida |
|
Jurand Barciany |
- |
Tempo Ramsowo/Wipsowo |
|
Orzeł Czerwonka |
- |
Pogoń Ryn |
|
KS Wojciechy |
- |
Perkun Orżyny |
|
Reduta Bisztynek |
- |
KS Wojciechy |
|
Perkun Orżyny |
- |
Orzeł Czerwonka |
|
Pogoń Ryn |
- |
Jurand Barciany |
|
Tempo Ramsowo/Wipsowo |
- |
Mazur Wydminy |
|
MKS Ruciane-Nida |
- |
Kłobuk Mikołajki |
|
Żagiel Piecki |
- |
Rona 03 Ełk |
|
Mazur Pisz |
- |
Pojezierze Prostki |
|
Mazur Pisz |
- |
Reduta Bisztynek |
|
Pojezierze Prostki |
- |
Żagiel Piecki |
|
Rona 03 Ełk |
- |
MKS Ruciane-Nida |
|
Kłobuk Mikołajki |
- |
Tempo Ramsowo/Wipsowo |
|
Mazur Wydminy |
- |
Pogoń Ryn |
|
Jurand Barciany |
- |
Perkun Orżyny |
|
Orzeł Czerwonka |
- |
KS Wojciechy |
|
Kolejka 26 - 15-16 czerwca
|
Mazur Pisz |
- |
Żagiel Piecki |
|
Reduta Bisztynek |
- |
Orzeł Czerwonka |
|
KS Wojciechy |
- |
Jurand Barciany |
|
Perkun Orżyny |
- |
Mazur Wydminy |
|
Pogoń Ryn |
- |
Kłobuk Mikołajki |
|
Tempo Ramsowo/Wipsowo |
- |
Rona 03 Ełk |
|
MKS Ruciane-Nida |
- |
Pojezierze Prostki |
|
|
|