|
Klasa A, grupa III - 2023/2024 (wiosna) |
Klasa A 2023/2024, grupa: warmińsko-mazurska III
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Orzeł Janowiec Kościelny |
19 |
52 |
17 |
1 |
1 |
77-18 |
10 |
0 |
0 |
45-10 |
7 |
1 |
1 |
32-8 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Warmia Wrzesina |
19 |
37 |
11 |
4 |
4 |
61-36 |
6 |
3 |
1 |
37-16 |
5 |
1 |
3 |
24-20 |
|
|
|
|
|
|
3. |
Błękitni Stary Olsztyn |
19 |
33 |
11 |
0 |
8 |
37-37 |
7 |
0 |
3 |
18-15 |
4 |
0 |
5 |
19-22 |
|
|
|
|
|
|
4. |
Colet Kozłowo |
19 |
32 |
9 |
5 |
5 |
47-37 |
4 |
2 |
3 |
15-15 |
5 |
3 |
2 |
32-22 |
|
|
|
|
|
|
5. |
Omulew Wielbark |
19 |
30 |
9 |
3 |
7 |
47-35 |
3 |
2 |
4 |
21-20 |
6 |
1 |
3 |
26-15 |
|
|
|
|
|
|
6. |
GKS Gietrzwałd/Unieszewo |
19 |
28 |
9 |
1 |
9 |
44-47 |
4 |
1 |
4 |
20-20 |
5 |
0 |
5 |
24-27 |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
2-0 |
7. |
FC Dajtki (Olsztyn) |
20 |
28 |
7 |
7 |
6 |
34-33 |
5 |
1 |
4 |
18-16 |
2 |
6 |
2 |
16-17 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0-2 |
8. |
Fortuna Gągławki |
19 |
25 |
6 |
7 |
6 |
30-39 |
5 |
3 |
1 |
18-12 |
1 |
4 |
5 |
12-27 |
|
|
|
|
|
|
9. |
Wałpusza 07 Jesionowiec |
19 |
24 |
7 |
3 |
9 |
29-35 |
4 |
2 |
3 |
16-11 |
3 |
1 |
6 |
13-24 |
|
|
|
|
|
|
10. |
LKS Różnowo |
19 |
23 |
7 |
2 |
10 |
33-44 |
2 |
2 |
5 |
18-23 |
5 |
0 |
5 |
15-21 |
|
|
|
|
|
|
11. |
GLKS Jonkowo |
19 |
22 |
6 |
4 |
9 |
37-42 |
4 |
4 |
2 |
23-19 |
2 |
0 |
7 |
14-23 |
|
|
|
|
|
|
12. |
GKS Szczytno |
19 |
21 |
6 |
3 |
10 |
38-48 |
4 |
1 |
5 |
23-28 |
2 |
2 |
5 |
15-20 |
|
|
|
|
|
|
13. |
Grunwald Gierzwałd |
19 |
13 |
3 |
4 |
12 |
27-47 |
3 |
2 |
5 |
19-28 |
0 |
2 |
7 |
8-19 |
|
|
|
|
|
|
14. |
Burza Słupy |
20 |
10 |
2 |
4 |
14 |
24-67 |
2 |
1 |
7 |
12-29 |
0 |
3 |
7 |
12-38 |
|
|
|
|
|
|
GKS Colet Kozłowo |
3-1 |
GKS Gietrzwałd/Unieszewo |
23 marca, 15:00 |
Wałpusza 07 Jesionowiec |
0-2 |
Omulew Wielbark |
23 marca, 15:00 |
Burza Słupy |
0-1 |
LKS Różnowo |
23 marca, 15:00 |
Fortuna Gągławki |
2-1 |
Warmia Wrzesina |
23 marca, 15:00 |
Grunwald Gierzwałd |
1-4 |
Orzeł Janowiec Kościelny |
23 marca, 15:00 |
FC Dajtki (Olsztyn) |
5-2 |
Błękitni Stary Olsztyn |
23 marca, 17:15 |
GKS Szczytno |
3-4 |
GLKS Jonkowo |
23 marca, 15:00 |
FC Dajtki (Olsztyn) |
2-1 |
GLKS Jonkowo |
30 marca, 12:30 |
Burza Słupy |
1-3 |
Warmia Wrzesina |
30 marca, 12:00 |
GKS Szczytno |
3-5 |
GKS Colet Kozłowo |
30 marca, 14:00 |
Błękitni Stary Olsztyn |
2-1 |
Grunwald Gierzwałd |
30 marca, 15:00 |
Orzeł Janowiec Kościelny |
7-1 |
Fortuna Gągławki |
30 marca, 12:00 |
LKS Różnowo |
2-3 |
Wałpusza 07 Jesionowiec |
30 marca, 15:00 |
Omulew Wielbark |
2-3 |
GKS Gietrzwałd/Unieszewo |
30 marca, 15:00 |
GKS Colet Kozłowo |
0-5 |
Omulew Wielbark |
6 kwietnia, 16:00 |
GKS Gietrzwałd/Unieszewo |
0-2 |
LKS Różnowo |
6 kwietnia, 16:30 |
Wałpusza 07 Jesionowiec |
2-0 |
Warmia Wrzesina |
6 kwietnia, 16:00 |
Burza Słupy |
1-5 |
Orzeł Janowiec Kościelny |
6 kwietnia, 15:00 |
Fortuna Gągławki |
1-0 |
Błękitni Stary Olsztyn |
6 kwietnia, 16:00 |
Grunwald Gierzwałd |
3-1 |
GLKS Jonkowo |
7 kwietnia, 14:00 |
FC Dajtki (Olsztyn) |
0-1 |
GKS Szczytno |
6 kwietnia, 20:30 |
FC Dajtki (Olsztyn) |
3-2 |
GKS Colet Kozłowo |
14 kwietnia, 16:00 |
GKS Szczytno |
2-1 |
Grunwald Gierzwałd |
13 kwietnia, 15:30 |
GLKS Jonkowo |
0-1 |
Fortuna Gągławki |
13 kwietnia, 15:00 |
Błękitni Stary Olsztyn |
3-2 |
Burza Słupy |
14 kwietnia, 16:00 |
Orzeł Janowiec Kościelny |
7-0 |
Wałpusza 07 Jesionowiec |
14 kwietnia, 13:00 |
Warmia Wrzesina |
4-2 |
GKS Gietrzwałd/Unieszewo |
13 kwietnia, 16:00 |
LKS Różnowo |
1-3 |
Omulew Wielbark |
13 kwietnia, 16:00 |
FC Dajtki (Olsztyn) |
3-0 |
Grunwald Gierzwałd |
21 kwietnia, 16:00 |
GKS Colet Kozłowo |
0-2 |
LKS Różnowo |
20 kwietnia, 16:30 |
Omulew Wielbark |
7-1 |
Warmia Wrzesina |
20 kwietnia, 16:00 |
GKS Gietrzwałd/Unieszewo |
1-5 |
Orzeł Janowiec Kościelny |
20 kwietnia, 16:30 |
Wałpusza 07 Jesionowiec |
0-2 |
Błękitni Stary Olsztyn |
20 kwietnia, 16:00 |
Burza Słupy |
3-1 |
GLKS Jonkowo |
20 kwietnia, 15:00 |
Fortuna Gągławki |
2-0 |
GKS Szczytno |
20 kwietnia, 16:00 |
Grunwald Gierzwałd |
1-5 |
GKS Colet Kozłowo |
27 kwietnia, 15:30 |
FC Dajtki (Olsztyn) |
0-0 |
Fortuna Gągławki |
28 kwietnia, 16:00 |
GKS Szczytno |
3-1 |
Burza Słupy |
27 kwietnia, 16:00 |
GLKS Jonkowo |
2-1 |
Wałpusza 07 Jesionowiec |
27 kwietnia, 16:00 |
Błękitni Stary Olsztyn |
3-1 |
GKS Gietrzwałd/Unieszewo |
27 kwietnia, 17:00 |
Orzeł Janowiec Kościelny |
4-1 |
Omulew Wielbark |
28 kwietnia, 14:00 |
Warmia Wrzesina |
2-0 |
LKS Różnowo |
27 kwietnia, 16:00 |
GKS Colet Kozłowo |
- |
Warmia Wrzesina |
4 maja, 17:00 |
LKS Różnowo |
- |
Orzeł Janowiec Kościelny |
5 maja, 14:45 |
Omulew Wielbark |
- |
Błękitni Stary Olsztyn |
5 maja, 16:00 |
GKS Gietrzwałd/Unieszewo |
- |
GLKS Jonkowo |
5 maja, 16:00 |
Wałpusza 07 Jesionowiec |
- |
GKS Szczytno |
4 maja, 16:00 |
Burza Słupy |
0-0 |
FC Dajtki (Olsztyn) |
1 maja, 12:00 |
Fortuna Gągławki |
- |
Grunwald Gierzwałd |
4 maja, 16:30 |
Fortuna Gągławki |
- |
GKS Colet Kozłowo |
|
Grunwald Gierzwałd |
- |
Burza Słupy |
|
FC Dajtki (Olsztyn) |
- |
Wałpusza 07 Jesionowiec |
|
GKS Szczytno |
- |
GKS Gietrzwałd/Unieszewo |
|
GLKS Jonkowo |
- |
Omulew Wielbark |
|
Błękitni Stary Olsztyn |
- |
LKS Różnowo |
|
Orzeł Janowiec Kościelny |
- |
Warmia Wrzesina |
|
GKS Colet Kozłowo |
- |
Orzeł Janowiec Kościelny |
|
Warmia Wrzesina |
- |
Błękitni Stary Olsztyn |
|
LKS Różnowo |
- |
GLKS Jonkowo |
|
Omulew Wielbark |
- |
GKS Szczytno |
|
GKS Gietrzwałd/Unieszewo |
- |
FC Dajtki (Olsztyn) |
|
Wałpusza 07 Jesionowiec |
- |
Grunwald Gierzwałd |
|
Burza Słupy |
- |
Fortuna Gągławki |
|
Burza Słupy |
- |
GKS Colet Kozłowo |
|
Fortuna Gągławki |
- |
Wałpusza 07 Jesionowiec |
|
Grunwald Gierzwałd |
- |
GKS Gietrzwałd/Unieszewo |
|
FC Dajtki (Olsztyn) |
- |
Omulew Wielbark |
|
GKS Szczytno |
- |
LKS Różnowo |
|
GLKS Jonkowo |
- |
Warmia Wrzesina |
|
Błękitni Stary Olsztyn |
- |
Orzeł Janowiec Kościelny |
|
GKS Colet Kozłowo |
- |
Błękitni Stary Olsztyn |
|
Orzeł Janowiec Kościelny |
- |
GLKS Jonkowo |
|
Warmia Wrzesina |
- |
GKS Szczytno |
|
LKS Różnowo |
- |
FC Dajtki (Olsztyn) |
|
Omulew Wielbark |
- |
Grunwald Gierzwałd |
|
GKS Gietrzwałd/Unieszewo |
- |
Fortuna Gągławki |
|
Wałpusza 07 Jesionowiec |
- |
Burza Słupy |
|
Wałpusza 07 Jesionowiec |
- |
GKS Colet Kozłowo |
|
Burza Słupy |
- |
GKS Gietrzwałd/Unieszewo |
|
Fortuna Gągławki |
- |
Omulew Wielbark |
|
Grunwald Gierzwałd |
- |
LKS Różnowo |
|
FC Dajtki (Olsztyn) |
- |
Warmia Wrzesina |
|
GKS Szczytno |
- |
Orzeł Janowiec Kościelny |
|
GLKS Jonkowo |
- |
Błękitni Stary Olsztyn |
|
Kolejka 26 - 15-16 czerwca
|
GKS Colet Kozłowo |
- |
GLKS Jonkowo |
|
Błękitni Stary Olsztyn |
- |
GKS Szczytno |
|
Orzeł Janowiec Kościelny |
- |
FC Dajtki (Olsztyn) |
|
Warmia Wrzesina |
- |
Grunwald Gierzwałd |
|
LKS Różnowo |
- |
Fortuna Gągławki |
|
Omulew Wielbark |
- |
Burza Słupy |
|
GKS Gietrzwałd/Unieszewo |
- |
Wałpusza 07 Jesionowiec |
|
|
|