|
Klasa A, grupa II - 2023/2024 (wiosna) |
Klasa A 2023/2024, grupa: warmińsko-mazurska II
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Błękitni Orneta |
19 |
50 |
16 |
2 |
1 |
77-17 |
8 |
1 |
0 |
37-7 |
8 |
1 |
1 |
40-10 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Dąb Kadyny |
19 |
44 |
14 |
2 |
3 |
62-18 |
9 |
1 |
0 |
34-7 |
5 |
1 |
3 |
28-11 |
|
|
|
|
|
|
3. |
MKS Miłakowo |
19 |
41 |
13 |
2 |
4 |
50-23 |
6 |
0 |
3 |
31-18 |
7 |
2 |
1 |
19-5 |
|
|
|
|
|
|
4. |
KS Tyrowo |
19 |
39 |
12 |
3 |
4 |
99-26 |
7 |
1 |
1 |
57-9 |
5 |
2 |
3 |
42-17 |
|
|
|
|
|
|
5. |
Ewingi Zalewo |
19 |
37 |
11 |
4 |
4 |
51-27 |
7 |
2 |
0 |
34-9 |
4 |
2 |
4 |
17-18 |
|
|
|
|
|
|
6. |
Syrena Młynary |
19 |
34 |
10 |
4 |
5 |
58-26 |
6 |
0 |
3 |
30-11 |
4 |
4 |
2 |
28-15 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0-0 |
7. |
Polonia Markusy |
19 |
34 |
10 |
4 |
5 |
45-36 |
5 |
3 |
3 |
19-20 |
5 |
1 |
2 |
26-16 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0-0 |
8. |
Pomowiec Gronowo Elbląskie |
19 |
27 |
8 |
3 |
8 |
42-31 |
5 |
1 |
3 |
24-11 |
3 |
2 |
5 |
18-20 |
|
|
|
|
|
|
9. |
Jastrząb Ględy |
19 |
25 |
8 |
1 |
10 |
46-64 |
4 |
1 |
6 |
28-38 |
4 |
0 |
4 |
18-26 |
|
|
|
|
|
|
10. |
Agat Jegłownik |
19 |
19 |
5 |
4 |
10 |
35-47 |
3 |
2 |
4 |
14-18 |
2 |
2 |
6 |
21-29 |
|
|
|
|
|
|
11. |
Piast Wilczęta |
19 |
12 |
4 |
0 |
15 |
29-69 |
1 |
0 |
8 |
13-32 |
3 |
0 |
7 |
16-37 |
|
|
|
|
|
|
12. |
Kormoran Bynowo |
19 |
8 |
2 |
2 |
15 |
20-95 |
1 |
1 |
7 |
14-41 |
1 |
1 |
8 |
6-54 |
|
|
|
|
|
|
13. |
Zalew Frombork |
19 |
7 |
1 |
4 |
14 |
22-63 |
0 |
4 |
5 |
12-25 |
1 |
0 |
9 |
10-38 |
|
|
|
|
|
|
14. |
Warmiak Łukta |
19 |
4 |
1 |
1 |
17 |
15-109 |
0 |
1 |
10 |
6-52 |
1 |
0 |
7 |
9-57 |
|
|
|
|
|
|
Syrena Młynary |
0-3 |
Błękitni Orneta |
23 marca, 14:00 |
Pomowiec Gronowo Elbląskie |
2-0 |
Agat Jegłownik |
24 marca, 14:00 |
KS Tyrowo |
7-1 |
Zalew Frombork |
23 marca, 15:00 |
MKS Miłakowo |
1-4 |
Dąb Kadyny |
24 marca, 13:00 |
Kormoran Bynowo |
2-9 |
Polonia Markusy |
23 marca, 15:00 |
Jastrząb Ględy |
5-1 |
Piast Wilczęta |
23 marca, 15:00 |
Ewingi Zalewo |
13-0 (wo) |
Warmiak Łukta |
23 marca, 15:00 |
na boisku 13-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik |
Ewingi Zalewo |
0-0 |
Syrena Młynary |
30 marca, 14:00 |
Warmiak Łukta |
0-3 |
Jastrząb Ględy |
30 marca, 15:00 |
Piast Wilczęta |
6-0 |
Kormoran Bynowo |
30 marca, 15:30 |
Polonia Markusy |
0-2 |
MKS Miłakowo |
30 marca, 15:00 |
Dąb Kadyny |
2-1 |
KS Tyrowo |
30 marca, 15:00 |
Zalew Frombork |
0-4 |
Pomowiec Gronowo Elbląskie |
30 marca, 13:00 |
Agat Jegłownik |
1-6 |
Błękitni Orneta |
30 marca, 15:00 |
Syrena Młynary |
5-3 |
Agat Jegłownik |
6 kwietnia, 16:00 |
Błękitni Orneta |
6-0 |
Zalew Frombork |
6 kwietnia, 14:00 |
Pomowiec Gronowo Elbląskie |
0-2 |
Dąb Kadyny |
7 kwietnia, 14:00 |
KS Tyrowo |
1-2 |
Polonia Markusy |
6 kwietnia, 16:00 |
MKS Miłakowo |
6-2 |
Piast Wilczęta |
7 kwietnia, 14:00 |
Kormoran Bynowo |
3-2 |
Warmiak Łukta |
6 kwietnia, 16:00 |
Jastrząb Ględy |
2-3 |
Ewingi Zalewo |
6 kwietnia, 16:30 |
Jastrząb Ględy |
0-4 |
Syrena Młynary |
13 kwietnia, 16:30 |
Ewingi Zalewo |
5-0 |
Kormoran Bynowo |
13 kwietnia, 16:30 |
Warmiak Łukta |
0-6 |
MKS Miłakowo |
13 kwietnia, 16:00 |
Piast Wilczęta |
1-9 |
KS Tyrowo |
13 kwietnia, 16:30 |
Polonia Markusy |
2-1 |
Pomowiec Gronowo Elbląskie |
13 kwietnia, 16:00 |
Dąb Kadyny |
4-2 |
Błękitni Orneta |
13 kwietnia, 16:00 |
Zalew Frombork |
2-2 |
Agat Jegłownik |
13 kwietnia, 15:30 |
Syrena Młynary |
4-0 |
Zalew Frombork |
20 kwietnia, 16:00 |
Agat Jegłownik |
2-1 |
Dąb Kadyny |
20 kwietnia, 17:00 |
Błękitni Orneta |
5-1 |
Polonia Markusy |
20 kwietnia, 16:00 |
Pomowiec Gronowo Elbląskie |
1-4 |
Piast Wilczęta |
21 kwietnia, 14:00 |
KS Tyrowo |
16-0 |
Warmiak Łukta |
20 kwietnia, 16:00 |
MKS Miłakowo |
3-2 |
Ewingi Zalewo |
21 kwietnia, 14:00 |
Kormoran Bynowo |
1-7 |
Jastrząb Ględy |
20 kwietnia, 16:00 |
Kormoran Bynowo |
1-7 |
Syrena Młynary |
27 kwietnia, 16:00 |
Jastrząb Ględy |
0-2 |
MKS Miłakowo |
27 kwietnia, 17:00 |
Ewingi Zalewo |
0-0 |
KS Tyrowo |
27 kwietnia, 17:00 |
Warmiak Łukta |
1-3 |
Pomowiec Gronowo Elbląskie |
27 kwietnia, 16:00 |
Piast Wilczęta |
0-2 |
Błękitni Orneta |
27 kwietnia, 17:00 |
Polonia Markusy |
0-0 |
Agat Jegłownik |
27 kwietnia, 16:00 |
Dąb Kadyny |
3-0 |
Zalew Frombork |
27 kwietnia, 16:00 |
Syrena Młynary |
- |
Dąb Kadyny |
4 maja, 16:00 |
Zalew Frombork |
- |
Polonia Markusy |
4 maja, 15:30 |
Agat Jegłownik |
- |
Piast Wilczęta |
4 maja, 17:00 |
Błękitni Orneta |
- |
Warmiak Łukta |
4 maja, 14:00 |
Pomowiec Gronowo Elbląskie |
- |
Ewingi Zalewo |
5 maja, 15:00 |
KS Tyrowo |
- |
Jastrząb Ględy |
4 maja, 16:00 |
MKS Miłakowo |
- |
Kormoran Bynowo |
5 maja, 15:00 |
Dąb Kadyny |
- |
Polonia Markusy |
|
MKS Miłakowo |
- |
Syrena Młynary |
|
Kormoran Bynowo |
- |
KS Tyrowo |
|
Jastrząb Ględy |
- |
Pomowiec Gronowo Elbląskie |
|
Ewingi Zalewo |
- |
Błękitni Orneta |
|
Warmiak Łukta |
- |
Agat Jegłownik |
|
Piast Wilczęta |
- |
Zalew Frombork |
|
Piast Wilczęta |
- |
Dąb Kadyny |
|
Syrena Młynary |
- |
Polonia Markusy |
|
Zalew Frombork |
- |
Warmiak Łukta |
|
Agat Jegłownik |
- |
Ewingi Zalewo |
|
Błękitni Orneta |
- |
Jastrząb Ględy |
|
Pomowiec Gronowo Elbląskie |
- |
Kormoran Bynowo |
|
KS Tyrowo |
- |
MKS Miłakowo |
|
Dąb Kadyny |
- |
Warmiak Łukta |
|
KS Tyrowo |
- |
Syrena Młynary |
|
MKS Miłakowo |
- |
Pomowiec Gronowo Elbląskie |
|
Kormoran Bynowo |
- |
Błękitni Orneta |
|
Jastrząb Ględy |
- |
Agat Jegłownik |
|
Ewingi Zalewo |
- |
Zalew Frombork |
|
Piast Wilczęta |
- |
Polonia Markusy |
|
Ewingi Zalewo |
- |
Dąb Kadyny |
|
Syrena Młynary |
- |
Piast Wilczęta |
|
Polonia Markusy |
- |
Warmiak Łukta |
|
Zalew Frombork |
- |
Jastrząb Ględy |
|
Agat Jegłownik |
- |
Kormoran Bynowo |
|
Błękitni Orneta |
- |
MKS Miłakowo |
|
Pomowiec Gronowo Elbląskie |
- |
KS Tyrowo |
|
Dąb Kadyny |
- |
Jastrząb Ględy |
|
Pomowiec Gronowo Elbląskie |
- |
Syrena Młynary |
|
KS Tyrowo |
- |
Błękitni Orneta |
|
MKS Miłakowo |
- |
Agat Jegłownik |
|
Kormoran Bynowo |
- |
Zalew Frombork |
|
Ewingi Zalewo |
- |
Polonia Markusy |
|
Warmiak Łukta |
- |
Piast Wilczęta |
|
Kolejka 26 - 15-16 czerwca
|
Kormoran Bynowo |
- |
Dąb Kadyny |
|
Syrena Młynary |
- |
Warmiak Łukta |
|
Piast Wilczęta |
- |
Ewingi Zalewo |
|
Polonia Markusy |
- |
Jastrząb Ględy |
|
Zalew Frombork |
- |
MKS Miłakowo |
|
Agat Jegłownik |
- |
KS Tyrowo |
|
Błękitni Orneta |
- |
Pomowiec Gronowo Elbląskie |
|
|
|