|
Klasa B, grupa II - 2023/2024 (wiosna) |
Klasa B 2023/2024, grupa: warmińsko-mazurska II
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Zamek Szymbark |
14 |
37 |
12 |
1 |
1 |
37-14 |
7 |
0 |
0 |
22-8 |
5 |
1 |
1 |
15-6 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Żabianka Żabi Róg |
14 |
30 |
10 |
0 |
4 |
36-24 |
6 |
0 |
2 |
15-9 |
4 |
0 |
2 |
21-15 |
|
|
|
|
|
|
3. |
Zagłada Lisów |
13 |
29 |
9 |
2 |
2 |
35-12 |
5 |
1 |
0 |
18-1 |
4 |
1 |
2 |
17-11 |
|
|
|
|
|
|
4. |
Iskra Smykówko |
13 |
28 |
9 |
1 |
3 |
55-27 |
3 |
1 |
2 |
24-12 |
6 |
0 |
1 |
31-15 |
|
|
|
|
|
|
5. |
Barkas II Tolkmicko |
14 |
24 |
7 |
3 |
4 |
35-22 |
5 |
1 |
2 |
25-8 |
2 |
2 |
2 |
10-14 |
|
|
|
|
|
|
6. |
Sparta Kwietniewo |
14 |
20 |
6 |
2 |
6 |
34-31 |
4 |
1 |
3 |
26-15 |
2 |
1 |
3 |
8-16 |
|
|
|
|
|
|
7. |
Mewa Smykowo |
14 |
17 |
5 |
2 |
7 |
31-40 |
1 |
2 |
4 |
17-25 |
4 |
0 |
3 |
14-15 |
|
|
|
|
|
|
8. |
Góra Idzbark |
13 |
11 |
3 |
2 |
8 |
16-32 |
3 |
1 |
2 |
13-13 |
0 |
1 |
6 |
3-19 |
|
|
|
|
|
|
9. |
GKS Małdyty |
13 |
10 |
3 |
1 |
9 |
25-41 |
3 |
0 |
3 |
14-13 |
0 |
1 |
6 |
11-28 |
|
|
|
|
|
|
10. |
Granica Zagaje |
14 |
8 |
2 |
2 |
10 |
14-37 |
1 |
0 |
5 |
4-15 |
1 |
2 |
5 |
10-22 |
|
|
|
|
|
|
11. |
Pogrom Aniołowo |
14 |
2 |
0 |
2 |
12 |
12-50 |
0 |
2 |
5 |
10-23 |
0 |
0 |
7 |
2-27 |
|
|
|
|
|
|
Pauza: Zagłada Lisów. |
|
Zamek Szymbark |
2-1 |
Iskra Smykówko |
7 kwietnia, 14:00 |
Góra Idzbark |
3-3 |
GKS Małdyty |
6 kwietnia, 14:00 |
Granica Zagaje |
0-1 |
Sparta Kwietniewo |
7 kwietnia, 13:00 |
Żabianka Żabi Róg |
1-0 |
Mewa Smykowo |
6 kwietnia, 16:00 |
Pogrom Aniołowo |
0-0 |
Barkas II Tolkmicko |
6 kwietnia, 16:00 |
Pauza: Góra Idzbark. |
|
Pogrom Aniołowo |
0-3 |
Zamek Szymbark |
13 kwietnia, 16:00 |
Barkas II Tolkmicko |
2-3 |
Żabianka Żabi Róg |
13 kwietnia, 16:00 |
Mewa Smykowo |
1-2 |
Granica Zagaje |
13 kwietnia, 15:00 |
Sparta Kwietniewo |
1-4 |
Zagłada Lisów |
13 kwietnia, 16:00 |
GKS Małdyty |
3-4 |
Iskra Smykówko |
13 kwietnia, 16:00 |
Pauza: Iskra Smykówko. |
|
Zamek Szymbark |
4-3 |
GKS Małdyty |
21 kwietnia, 14:00 |
Góra Idzbark |
2-1 |
Sparta Kwietniewo |
21 kwietnia, 14:00 |
Zagłada Lisów |
5-0 |
Mewa Smykowo |
20 kwietnia, 15:30 |
Granica Zagaje |
1-2 |
Barkas II Tolkmicko |
21 kwietnia, 13:00 |
Żabianka Żabi Róg |
4-0 |
Pogrom Aniołowo |
20 kwietnia, 16:30 |
Pauza: GKS Małdyty. |
|
Żabianka Żabi Róg |
1-0 |
Zamek Szymbark |
27 kwietnia, 16:30 |
Pogrom Aniołowo |
3-3 |
Granica Zagaje |
27 kwietnia, 16:00 |
Barkas II Tolkmicko |
1-1 |
Zagłada Lisów |
27 kwietnia, 16:00 |
Mewa Smykowo |
1-1 |
Góra Idzbark |
27 kwietnia, 15:30 |
Sparta Kwietniewo |
3-5 |
Iskra Smykówko |
27 kwietnia, 16:00 |
Pauza: Zamek Szymbark. |
|
GKS Małdyty |
- |
Sparta Kwietniewo |
4 maja, 16:00 |
Iskra Smykówko |
- |
Mewa Smykowo |
4 maja, 17:00 |
Góra Idzbark |
- |
Barkas II Tolkmicko |
5 maja, 14:00 |
Zagłada Lisów |
- |
Pogrom Aniołowo |
4 maja, 15:30 |
Granica Zagaje |
- |
Żabianka Żabi Róg |
5 maja, 13:00 |
Pauza: Sparta Kwietniewo. |
|
Granica Zagaje |
- |
Zamek Szymbark |
|
Żabianka Żabi Róg |
- |
Zagłada Lisów |
|
Pogrom Aniołowo |
- |
Góra Idzbark |
|
Barkas II Tolkmicko |
- |
Iskra Smykówko |
|
Mewa Smykowo |
- |
GKS Małdyty |
|
Pauza: Mewa Smykowo. |
|
Zamek Szymbark |
- |
Sparta Kwietniewo |
|
GKS Małdyty |
- |
Barkas II Tolkmicko |
|
Iskra Smykówko |
- |
Pogrom Aniołowo |
|
Góra Idzbark |
- |
Żabianka Żabi Róg |
|
Zagłada Lisów |
- |
Granica Zagaje |
|
Pauza: Barkas II Tolkmicko. |
|
Zagłada Lisów |
- |
Zamek Szymbark |
|
Granica Zagaje |
- |
Góra Idzbark |
|
Żabianka Żabi Róg |
- |
Iskra Smykówko |
|
Pogrom Aniołowo |
- |
GKS Małdyty |
|
Mewa Smykowo |
- |
Sparta Kwietniewo |
|
Pauza: Pogrom Aniołowo. |
|
Zamek Szymbark |
- |
Mewa Smykowo |
|
Sparta Kwietniewo |
- |
Barkas II Tolkmicko |
|
GKS Małdyty |
- |
Żabianka Żabi Róg |
|
Iskra Smykówko |
- |
Granica Zagaje |
|
Góra Idzbark |
- |
Zagłada Lisów |
|
Pauza: Żabianka Żabi Róg. |
|
Góra Idzbark |
- |
Zamek Szymbark |
|
Zagłada Lisów |
- |
Iskra Smykówko |
|
Granica Zagaje |
- |
GKS Małdyty |
|
Pogrom Aniołowo |
- |
Sparta Kwietniewo |
|
Barkas II Tolkmicko |
- |
Mewa Smykowo |
|
Kolejka 22 - 15-16 czerwca
|
Pauza: Granica Zagaje. |
|
Zamek Szymbark |
- |
Barkas II Tolkmicko |
|
Mewa Smykowo |
- |
Pogrom Aniołowo |
|
Sparta Kwietniewo |
- |
Żabianka Żabi Róg |
|
GKS Małdyty |
- |
Zagłada Lisów |
|
Iskra Smykówko |
- |
Góra Idzbark |
|
|
|