W ostatni weekend zawodnicy ustrzelili tylko 6. hat-tricków oraz 29. dublety. Najwięcej po 4. gole zdobyli Daniel Baran (Dąb Kadyny) i Jarosław Skonieczka (Wel Bratian).
Hat-tricki:
Klasa okręgowa I, Jakub Kozłowski 17 (k)' 35' 36' (Czarni Olecko) 6-4 Łyna Sępopol
Klasa A I, Perkun Orżyny 3-3 (Mazur Pisz) Dzmitry Baiduk 5' 45' 90+5'
Klasa A II, Daniel Baran 9 (k)' 71' 86 (k)' 90+3' (Dąb Kadyny) 4-2 Błękitni Orneta
Klasa A III, Miłosz Sobociński 4' 17' 34' (Orzeł Janowiec Kościelny) 7-0 Wałpusza 07 Jesionowiec
Klasa A IV, Michał Bartkowski 34' 43' 90+4' (Wel Lidzbark) 3-0 OHI Frednowy
Klasa B III, Jarosław Skonieczka 26' 56' 60' 64' (Wel Bratian) 8-1 Grunwald II Gierzwałd
Dublety:
IV liga, Cezary Sobolewski 29' 90+2 (k)' (Polonia Lidzbark Warmiński)
IV liga, Bartosz Giełażyn 35 (k)' 76' (Znicz Biała Piska)
IV liga, Paweł Drażba 32' 45' (Znicz Biała Piska)
Klasa okręgowa I, Łukasz Pawłowski 76' 90' (Victoria Bartoszyce)
Klasa okręgowa I, Paweł Romańczuk 33 (k)' 60' (Orlęta Reszel)
Klasa okręgowa I, Bartosz Rzeźnik 47' 58' (MKS Korsze)
Klasa okręgowa II, Paweł Karbowski 36' 50' (Delfin Rybno)
Klasa okręgowa II, Maciej Banaszek 19' 70' (Ossa Biskupiec)
Klasa okręgowa II, Oskar Rynkowski 59' 69' (Zatoka Braniewo)
Klasa okręgowa II, Jakub Ryczkowski 30' 38' (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie)
Klasa A I, Mariusz Libudzki 10' 42' (Kłobuk Mikołajki)
Klasa A I, Patryk Hałaburda 71' 73' (MKS Ruciane-Nida)
Klasa A I, Mateusz Duda 11' 52' (Mazur Wydminy)
Klasa A II, Daniel Giemza 47' 78' (MKS Miłakowo)
Klasa A II, Kacper Bernatowski 14' 64' (MKS Miłakowo)
Klasa A II, Adam Pluta 37 (k)' 75' (Polonia Markusy)
Klasa A II, Adam Konieczny 43' 58' (Syrena Młynary)
Klasa A II, Łukasz Czerniak 77' 82' (Ewingi Zalewo)
Klasa A II, Radosław Gajewski 11' 86' (LKS Tyrowo)
Klasa A III, Beniamin Borkowski 52' 77' (FC Dajtki Olsztyn)
Klasa A III, Arkadiusz Sienkowski 38' 51' (Wel Bratian)
Klasa A IV, Alan Felski 56' 78' (Olimpia Kisielice)
Klasa B I, Patryk Obidowski 85' 89' (Pomarańcze Korsze)
Klasa B I, Paweł Siwek 43' 77' (Pomarańcze Korsze)
Klasa B I, Przemysław Luchowski 6' 48' (Orlęta II Reszel)
Klasa B I, Michał Dobrowolski 28' 38' (Salęt Boże)
Klasa B II, Wiktor Becmerowicz 15' 52' (Granica Zagaje)
Klasa B III, Kamil Kamiński 41' 74' (Żabianka Żabi Róg)
Klasa B III, Michał Bucholc 12' 85' (Zagłada Lisów)
Karol dnia 18.04.2024 16:12:00 ·
2 komentarze · 105 czytań
·